O mnie

Nazywam się Paulina Szklarek i prowadzę tego bloga od listopada 2013 roku.
Urodziłam się w 1995 roku, spędziłam większość swojego życia w Łodzi. Obecnie mieszkam w Birmingham (UK), gdzie studiuję biznes. Interesuje się sztukami wizualnymi i o nich właśnie staram się tu mówić. W tym przypadku wykształcenie kierunkowe zamieniłam na pasję, będąc zbyt przerażoną, że studiowanie sztuki pozbawi mnie przyjemności z jej odbioru i stanę się jednym z tych historyków, od których staram się Was trzymać daleko.

Nie zamierzam tutaj zostawać żadną mądrą książką czy innym pięknym atlasem sztuki. Wysublimowane to blożek, więc nie bierzcie mnie śmiertelnie poważnie. Jestem tutaj by Was inspirować do poszukiwania sztuki, trochę sztukę oswajać, pokazywać Wam piękne rzeczy, o których nie mieliście pojęcia – a przede wszystkim – trochę się śmiać, trochę interpretować, trochę zdenerwować swoim punktem widzenia. Wszystkie żale można mi wylewać na maila i w komentarzach.

Jeśli jesteś artystą – chętnie zobaczę Twoje prace. Jeśli mi się spodobają, możesz liczyć na mój patronat i promocję jak najlepiej umiem.
Chcesz mnie zaprosić do współpracy, porozmawiać o czymś, wymienić swoje opinie na temat sztuki? Wal jak w dym. Mojego maila znajdziesz w zakładce Kontakt.

Dotychczasowa praca:

W 2014 roku zostałam ambasadorką marki Muzeum Sztuki w Łodzi i brałam udział w kampanii promocyjnej, w ramach której moja twarz zawisła na plakatach i citylightach w całej Polsce. W ramach tej kampanii robiłam także oprowadzanie po wystawie Atlas Nowoczesności. CZYTAJ WIĘCEJ TU I TU

Od lipca 2014 roku moje prace można czytać także u NESO ART.

W październiku 2013 jak i 2014 roku brałam udział w Łódź Design Festival, jako wolontariusz zajmujący się obsługą gości. W ramach współpracy z ŁDF miałam przyjemność oprowadzać grupy po festiwalu designu.

W 2015 roku szalałam na Łódzkim Fotofestiwalu.

Reklamy

5 uwag do wpisu “O mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s